מאמרים וולוג

מה עושה חברת הפקת וידאו?

מה עושה חברת הפקה? בהתאם למיקוד שלהם, הוא עשוי לעסוק בפרסומות, סרטוני הסבר וצילום סרטים דוקומנטריים, פרויקטים חברתיים לא סטנדרטיים או אחרים. עבודתו עומדת על שלושה שלבים עיקריים: טרום-פרודקשן, הפקה ופוסט-פרודקשן. יש הרבה עבודה לעשות בכל אחד מהם. לדוגמה הפקת פרסומת 

חברת הפקת וידאו לעומת אולפנים: מה עדיף בשבילך?

כדאי גם להבין שיש סוגים שונים של חברות הפקה או אולפנים. אולפן עשוי להפיק סרטים לקהל הרחב, בעוד שחברות המתמחות בהפקת וידאו עובדות עבור חברות רבות אחרות כדי לעזור להן ליצור את התוכן הרצוי. לדוגמה הפקה באולפן

 

מה ההבדל בין צלם וידאו לחברת הפקת וידאו?

גם בעלי עסקים וגם משווקים שזקוקים לסרטים עבור החברה שלהם מתמודדים לרוב עם אותה דילמה: במי לבחור כמבצע. הבחירה בדרך כלל בין שניים. צלם וידאו עצמאי או סטודיו להפקת וידאו. לדוגמה כאן הפקה מורכבת של מספר צלמים וצילום ממסוק. 

מוכנים לעשות סרט מדהים?

צוות העיתונאים והפרסומאים הבכירים יעברו איתכם על צרכי הסרט בהתאמה אישית. אנחנו נוי מדיה הפקות עושים סרטי מיתוג ותדמית חדשותיים, פרסומות, סרטים דוקומנטריים, סרטים ויראליים, סרטים חברתיים לעמותות לארגונים.
מעניקים באהבה שירותי הפקה מלאים הכוללים הפקת טרום-פרודקשן, הפקה בפועל והפקת פוסט פרודקשן. וכן גם שירות וזמינות מלאים לחווית לקוח מושלמת.

נשמח להיות אתכם בקשר!

052-3423081

WhatsApp

חפשו אותנו בפייסבוק 

ariel@noymedia.com